Fidan Lazer bünyesinde 0,5-15 mm arasında paslanmaz çelik, 0,5-20 mm arasında ST, 0,5-20 mm arasında DKP, 0,5-10 mm arasında alüminyum, 0,5-2 mm arasında pirinç ve istediğiniz et kalınlığında galvaniz ile bakır ürünlerinizde titizlik ile kesim gerçekleştiriyoruz.

Kesimini yaptığımız ürünlerinizin 1 mm ile 12 mm arasında olmak koşuluyla yüzde yüz memnuniyet ve garanti ile kusursuz bükümler gerçekleştiriyoruz.

Çağımızda teknolojinin gelişmesiyle ortaya çıkan mühendis ihtiyacı her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Bu ihtiyacı görmezden gelemeyen Fidan Lazer, bünyesinde bulundurduğu tecrübeli kadrosuyla her sektör için mühendislik hizmeti vererek hayallerinizin gerçekleşmesine katkıda bulunmaktadır. Su, elektrik, güvenlik, enerji ve koruma tesisatları gibi bir çok alan için projelendirme ve uygulama işlemleri veren Fidan Lazer ile siz de hayallerinizi geciktirmeden gerçekleştirebilirsiniz.

Fidan Lazer ile paslanmaz çelik sac, paslanmaz çelik lama, paslanmaz çelik profil, paslanmaz çelik boru, paslanmaz çelik köşebent, paslanmaz çelik rulo, paslanmaz çelik fittings ve paslanmaz çelik çubuk gibi paslanmaza dair her şeye en uygun ve en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Call Now Button
Sohbeti aç
1
Müşteri Temsilcisi
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?